Data Request Status ICU/Med: Difference between revisions

JMojica (talk | contribs)
JMojica (talk | contribs)
Line 56: Line 56:
|-  
|-  
!Year!!Audit!!Research!!Resource<br>Utilization!!Quality<br>Assurance!!Teaching!!Others!!Med Mgt!!Quarter &<br>FY reports!!Total
!Year!!Audit!!Research!!Resource<br>Utilization!!Quality<br>Assurance!!Teaching!!Others!!Med Mgt!!Quarter &<br>FY reports!!Total
|-
||2023||0||1||1||5||0||0||0||5||12
|-
|-
||2022||0||0||0||5||2||3||0||6||16
||2022||0||0||0||5||2||3||0||6||16