Data Request Status ICU/Med: Difference between revisions
| Line 54: | Line 54: | ||
|- | |- | ||
!Year!!Audit!!Research!!Resource<br>Utilization!!Quality<br>Assurance!!Teaching!!Others!!Med Mgt!!Quarter &<br>FY reports!!Total | !Year!!Audit!!Research!!Resource<br>Utilization!!Quality<br>Assurance!!Teaching!!Others!!Med Mgt!!Quarter &<br>FY reports!!Total | ||
|- | |||
||2022||0||0||0||5||2||3||0||6||16 | |||
|- | |- | ||
||2021||1||0||4||3||0||4||0||3||15 | ||2021||1||0||4||3||0||4||0||3||15 | ||